Чому пульсоксиметр варто купити кожному?

Стежити за рівнем кисню треба для того, щоб зловити момент, коли перебіг захворювання ускладнюється розвитком пневмонії важкого ступеня. У випадку коронавірусної інфекції це особливо актуально. Компанія MedApparatura пропонує пульсоксиметр біомед купити недорого. За допомогою цього приладу можна виміряти сатурацію – рівень кисню в крові. Якщо на початку пандемії головним у домі був термометр, то зараз зростає попит на пульсоксиметр.

Сьогодні майже кожна людина знає, що таке пульсоксиметр і для чого він потрібний. Варто пам'ятати, що портативний пульсоксиметр – це пристрій для домашнього використання, з метою скринінгу, він не завжди дає точний результат. Та в умовах сьогодення навіть приблизні результати насичення крові киснем важливі, тож маємо декілька порад для правильного користування пульсоксиметром.

Сатурація кисню в крові – це відсоток гемоглобіну, насиченого киснем, до загальної концентрації гемоглобіну в крові. Якщо сатурація кисню в крові знижується, це означає, що організм страждає від гіпоксії, що, своєю чергою, загрожує пошкодженням функціональної здатності важливим органам та системам організму, наприклад, мозку, серцю, ниркам.

Достатній рівень кисню в крові є життєво важливим. Стан, коли концентрація кисню знижується нижче нормального рівня, називається гіпоксією. Тривала гіпоксія – це пряма загроза життю людини. За низького рівня концентрації кисню в крові насамперед страждає головний мозок, серце, нирки.

Пацієнти з коронавірусом повинні робити пульсоксиметричний моніторинг упродовж двох тижнів. Також, якщо присутній кашель, втома та лихоманка необхідно робити моніторинг пульсоксиметром, навіть якщо людина проходила тест на коронавірус, або якщо він показав негативний результат, оскільки тести не можуть мати стовідсотковий гарантійний результат.

Важливо, щоб прилад добре прилаштовувався до розміру пальця, а саме не кріпився засильно, порушуючи кровообіг й таким чином спотворюючи показники, чи навпаки, заслабо. Пристрій можна розмістити на вказівний або середній палець та увімкнути. Коли екран засвітиться на ньому з'являться значення SpO2 – це сатурація, рівень кисню в крові та позначка PRbpm – це показник пульсу. Лак на нігтях може перешкоджати правильному вимірюванню сатурації кисню. Отже, перед використанням пульсоксиметра варто очистити нігті від лаку та протерти пальці спиртовмісним антисептиком.

Інтернет-магазин медтехніки MedApparatura пропонує придбати пульсоксиметр за активним посиланням на нашому порталі. Ми гарантуємо якість обладнання та швидке оформлення замовлення.