Стерилізатор парової СП ВК - 75 напівавтомат Медаппаратура

Стерилізатор парової СП ВК - 75 напівавтомат Медаппаратура
7%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 0003
 

Характеристики

1 режим (to З - мин.- МПа)   132 - 20 - 0,2
2 режим (to З - мин.- МПа)   120 - 45 - 0,11
Вес, кг   110
Час стерилізації, мін   45
Тиск пари, мПа   0,22
Завантажувальний об'єм, дм3   54
Кількість режимів стерилізації   3
Потужність, кВт   8
Напруга живлення (В)   380
Об'єм камери, дм3   75
Продуктивність вбудованого парогенератора, кг/ч пари   7,94
Розмір (д*ш*в)   740 х 570 х 1070
Розмір камери   400х600
Тип управління   Напівавтомат

Опис Стерилізатор парової СП ВК - 75 напівавтомат Медаппаратура

Cтерилизатор ВК 75 01-технічні характеристики, призначення
Стерилізатор паровий вертикальний ВК- 75-01 є невід'ємною частиною сучасної медицини. Автоклав ВК- 75-01-це досить простий і надійний прилад, який необхідно мати у будь-якій медичній установі. Ця модель початку робиться в шестидесятих роках минулого століття. Незважаючи на свій солідний вік, стерилізатор ВК- 75-01 паровою користується популярністю і сьогодні за рахунок своєї експлуатаційної простоти, доступності, якості і ефективності роботи.
Найефективнішим, а головне, безпечним способом знезараження великих об'ємів медичних інструментів і матеріалів, являється парова дезинфекція. Автоклав ВК 75 (ВК- 75-01) сконструйований і запущений у виробництво згідно з усіма встановленими стандартами, тому його використовують у багатьох сучасних медичних і лікувально-профілактичних установах по сьогоднішній день.
Автоклав медичний ВК- 75 споживає, високо нагріту воду, в якості стерилізаційного середовища, витрачаючи на це мінімум електроенергії.
Стерилізатор парової ВК- 75-01, в комплекті якого є необхідні для заміни запчастини, включаючи додатковий інвентар у вигляді стерилізаційних коробів, широко застосовується для знезараження скляного інвентаря, пластикових упаковок і іншої тари для рідких лікарських засобів.
Автоклав (стерилізатор) ВК- 75, ціна якого на нашому сайті найбільш прийнятна, слід встановлювати між приміщеннями з різними класами чистоти, що дозволяє уникнути забруднення вже продезинфікованих матеріалів. Продуктивність, відмовостійкість, простота у використанні, легкість ремонту, істотний економічний ефект за рахунок низьких експлуатаційних витрат і надійність-усе це стерилізатор парової ВК- 75-01 (ВК- 75).
Вакуумна сушка, яка також є присутнім в арсеналі цього устаткування, дозволяє витягати тканинні вироби з автоклава практично сухими. При цьому вологість оброблених матеріалів після вакуумної сушки складає не більше двох відсотків від первинної ваги.
Виробник потурбувався про те, щоб стерилізатор парової вк- 75-01 купити, був зручний і практичний в експлуатації, тому сконструював це устаткування так, щоб воно могло функціонувати навіть за відсутності в приміщенні водопроводу і центральної каналізації. У таких випадках затока дистильованої води здійснюється за допомогою воронки водовказівної колонки.
Автоклав ВК- 75, купити який ви можете через нашу компанію, має надійну систему безпеки, яка відключає устаткування від електромережі у разі, якщо рівень води у водопаровій камері знижується до мінімуму. Вбудована лампа сигналізації також попередить оператора про критичний рівень води.
Перший стер. режим:

Робочий тиск 0.2 Мпа;
Температурний режим-123 З°;
Час стерилізації повинен складати не менше 20 хвилин.

Другий стерилізаційний режим:

Робочий тиск 0.11 Мпа;
Температурний режим-120 З°;
Час стерилізації повинен складати не менше 45 хвилин.

Стерилізатор вк- 75-01 паровою оснащений вакуумною сушкою, яка абсолютно безпечна для оточення.
Призначення стерилізатора вк 75-01
Вже самоназвание стерилізатор вк 75 0 говорить про те, що це медичне пристосування призначене для дезинфекції. Завдяки високому тиску пари відбувається процес стерилізації медичних матеріалів :

Перев'язувальні спец. матеріали;
Шприци (хоча сьогодні практикують одноразові ін'єкційні пристосування);
Різні металеві предмети (щипці, пінцети, ножиці, скальпель і ін.);
Стекло (колби, мензурки і так далі);
Медичний текстиль (операційна білизна, постільна білизна і ін.);
Медичні розчини;
Гума і інші медичні предмети.

Стерилізатор вк- 75-01 паровим вважається одній із застарілих напівавтоматичних моделей, яка не поступається по своїй ефективності і якості продуктивності багатьом сучасному вигляду техніки. Для того, щоб на стінках пристрою не збирався накип виробник рекомендує використати дистильовану воду.
Стерилізатор вк 75 01, його особливості і переваги

При правильній експлуатації демонстрованого медичного устаткування гарантійний термін служби складає 10 років. Під час обробки розчинів термін служби складає п'ять років. Пристрій здатний напрацювати до 3000 тисяч циклів. Матеріал, з якого виготовлено устаткування-нержавіючу сталь.
Кришки і головні робочі вузли виконані з високолегованої нержавіючої сталі. Робоча камера є єдиним цілим, що виключає вірогідність проникнення повітря в процесі стерилізації. Вакуумна сушка дає можливість зробити процес стерилізації ефективнішим і надійнішим. Кран для випуску конденсату сприяє зручній експлуатації медичного пристрою.
Нормальний атмосферний тиск в камері підтримується завдяки спеціальним повітряним фільтрам.
На якості і безпеці роботи позитивно позначається автоматичне відключення стерилізатора. Ця функція спрацьовує тоді, коли рівень води знижує за межі допустимого. Запобіжний клапан регулює і контролює тиск.
Комплектація пристрою :

Один комплект запасних деталей;
Три одиниці стерилізаційної коробки КСК- 18;
Спеціальна підставка під КСК-одна штука;
Сітка, що вставляється в зливний отвір камери,-1 одиниця;
Зворотний клапан-1 шт.
 
 

Каталог товарів

Новини компанії

Знижки до -53% на всі моделі пульсоксиметрів на нашому сайті
27 квітня 2021 в 16:17

У зв'язку з відкриттям нашого інтернет-магазину на порталі діють акційні пропозиції на всі пульсоксиметри у нашому каталозі. Якщо Ви давно бажали придбати такий пристрій, зараз найкраща можливість. Обирайте якісні пульсоксиметри…

 

Контакти

MedApparatura: продаж медичної техніки по Україні
(основний офіс)

Україна, Київська, м.Київ, вул. Єреванська, будинок 14
  • +38 (063) 68714XX

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create