ИФА тест-системи NovaTec Chagas (Trypanosoma cruzi) IgG (хвороба Шагаса) Медаппаратура

ИФА тест-системи NovaTec Chagas (Trypanosoma cruzi) IgG (хвороба Шагаса) Медаппаратура
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1878
 

Характеристики

Специфічність діагностичного тіста   100.0%
Чутливість діагностичного тіста   100.0%
Виробник   Novatec

Опис ИФА тест-системи NovaTec Chagas (Trypanosoma cruzi) IgG (хвороба Шагаса) Медаппаратура

Набор призначений для визначення сумарних (IgG IgM) антитіл до Trypanosoma Cruzi (хвороба Шагаса) в зразках людської сироватки або плазми методом иммуноферментного аналізу. Антиген: рекомбінантні антигени Trypanosoma cruzi.
Додатки тесту : хвороба Шагаса-це паразитарна хвороба (американський трипаносомоз), що викликається простими виду Trypanosoma cruzi, яка передається тваринам і людям комахами-переносниками (триатомовыми клопами), що зустрічаються тільки в Північній і Південній Америці (головним чином, в сільських районах Латинської Америки). Люди також можуть інфікуватися в результаті вживання необроблених, заражених калом інфікованих клопів харчових продуктів, від матері до плоду, при переливанні крові, трансплантації органів і випадкової лабораторної експозиції. Вважається, що від 8 до 11 мільйонів чоловік в Мексиці, Центральної і Південної Америки мають хворобу Шагаса, і більшість з них не знають, що вони інфіковані.
Якщо хвороба не лікується, то вона переходить в хронічну стадію і може бути небезпечна для життя.
Є дві фази хвороби Шагаса : гостра і хронічна. Обидві фази можуть бути або безсимптомними, або жизнеугрожающими. Гостра фаза триває перші декілька тижнів або місяців після інфікування. Вона, як правило, безсимптомна, або проявляються тільки легкі симптоми (лихоманка, втома, ломота в тілі, головний біль, висип, втрата апетиту, діарея, блювота). Найбільш відомий маркер гострої фази хвороби Шагаса називається симптомом Романьи-набрякло століття у зовнішнього краю, недалеко від укусу. Симптоми зазвичай зникають впродовж декількох тижнів, але інфекція, за відсутності лікування, зберігається.
Рідко діти (<5%) або пацієнти з ослабленим імунітетом помирають від важкого запалення / інфекційної поразки сердечного м'яза (міокардит) або головного мозку (менінгоенцефаліт). У хронічній фазі інфекція може бути такою, що мовчить впродовж десятиліть або навіть усього життя. На цій стадії у деяких людей розвиваються сердечні (кардіоміопатія, сердечна недостатність, змінений сердечний ритм, зупинка серця) і кишкові ускладнення (мегаэзофагус або мегаколон). Виявлення антитіл є основним методом діагностики хвороби Шагаса. Найбільш використовувані аналізи грунтовані на методах непрямої гемаглютинації, непрямій імунофлуоресценції і иммуноферментном аналізі з нативними або напівпочищеними антигенами эпимастигот T. cruzi.
 
 

Каталог товарів

Новини компанії

Знижки до -53% на всі моделі пульсоксиметрів на нашому сайті
27 квітня 2021 в 16:17

У зв'язку з відкриттям нашого інтернет-магазину на порталі діють акційні пропозиції на всі пульсоксиметри у нашому каталозі. Якщо Ви давно бажали придбати такий пристрій, зараз найкраща можливість. Обирайте якісні пульсоксиметри…

 

Контакти

MedApparatura: продаж медичної техніки по Україні
(основний офіс)

Україна, Київська, м.Київ, вул. Єреванська, будинок 14
  • +38 (063) 68714XX

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create